arrow-left-lightarrow-leftarrow-right-lightarrow-rightarrow-thin-left arrow-thin-right browser-search cup heart indicator laptop layers layout-4boxes layout-sideleft mail-heart mail map-pin mixer mouse nav paintbucket pencil-ruler phone picture play video

Helemejko.com

Helemejko.com to strona internetowa tworzona dla zespołu okulistów skupionych w jednym centrum medycznym.  Praca nad stroną odbywała sie na kilku polach, ale dzięki temu mieliśmy okazję stworzyć witrynę która w pełni odpowiada zakładanym celom.
Przede wszystkim mamy do czynienia z oryginalnym, indywidualnym projektem graficznym, który musiał spełnić wymagania osób z trudnościami w widzeniu. Zostały zastosowane mocne kolory akcentowe i kontrastowe mapy.

Nieprzypadkowe jest również rozmieszczenie przycisków CTA (Call to action) zarówno w wersji desktopowej jak i mobilnej. Przycisk z numerem telefonu został "przyklejony" na szerokościach komórkowych i od razu przenosi do ekranu wybierania numeru na telefonie - dzięki temu użytkownik nie traci czasu na uciążliwe kopiowanie kontaktu lub jego zapisywanie na kartce.
Całość została oparta o CMS - osoby obsługujące stronę zostały przez nas przeszkolone i w tym momencie sami wprowadzają podstawowe zmiany na stronie - brawo Wy! 🙂