Praca zdalna w dobie koronawirusa – przydatne narzędzia

Wielu z nas zmieniło w ostatnich tygodniach tryb pracy na zdalny. ? Dzisiaj przedstawiamy Wam 6 narzędzi, które ułatwią Wasze kreatywne działania ?

? Zoom.us – rozbudowane, lekkie narzędzie, które pozwala na wideokonferencje z klientem lub współpracownikami. Bezpłatna wersja zakłada do 100 uczestników ?

? Narzędzia Google – darmowa alternatywa dla pakietu Office, dodatkowo w pełni przystosowana do zespołowej pracy na odległość. Dodatkowo dysk w chmurze ułatwia współdzielenie się plikami ↔️

? Dropbox – inne proste narzędzie do udostępniania plików – użyć można adresu e-mail odbiorcy lub wygenerowanego linka, który osobiście dostarczamy do klienta lub pracowników. ?

? Adobe Sign – oparte na podpisie cyfrowym narzędzie, dzięki któremu możemy nawiązać wiążącą umowę z klientem.

? ShareX – aplikacja ShareX pozwala na wygodnie dzielenie się screenshotami i krótkimi nagraniami prosto z ekranu, a także szybkie dzielenie się tymi materiałami. ?

? Trello – aplikacja pozwalająca na zarządzanie projektami. Możliwe jest tworzenie tasków, ich opisów, przesyłanie lekkich plików oraz formowanie zadań bezpośrednio poprzez skrzynkę e-mail. ? Idealnie nadaje się do systemu Kanban.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *