Spójność na instagramie – o co w niej chodzi?

Nie jesteście zadowoleni z liczby followersów i lajków pod Waszymi zdjęciami na Instagramie? ? Powodem może być… bałagan! ?

Twój feed powinien być uporządkowany, aby osoby zainteresowane prezentowanymi przez Ciebie treściami wiedzieli, czego mogą się spodziewać, kiedy już zaczną Cię obserwować. ?

Dlatego najważniejsza jest SPÓJNOŚĆ ‼️
1. Kolorystyczna – w pierwszej kolejności konsumujemy treści naszymi oczami. ? Zadbaj o to, aby odbiorca nie zniechęcił się już na tym etapie. Używaj podobnych wizualnie zdjęć i ilustracji oraz korzystaj ze spójnych ze sobą filtrów. ?

2. Tematyczna – zadaj sobie pytanie: czym konkretnie chcesz się dzielić ze światem poprzez swoje konto na Instagramie? Obierz właściwy kurs i się go trzymaj. ? Sporadyczny off-topic nie jest szkodliwy, ale uważaj by nie zapomnieć w między czasie co miały reprezentować publikowane przez Ciebie treści! ?

3. Światopoglądowa – prowadzisz stronę na której dominują hashtagi „#FIT” i #HEALTH”? W takim razie lepiej nie wrzucaj stories z ostatniego wypadu do fastfooda na mieście. ? Publikując swoją osobę wystawiasz się na ocenę ze strony swoich obserwatorów. A internet nienawidzi hipokryzji. ?

Powodzenia w waszych insta-podbojach! ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *